Kaydol
|
Giriş Yap

Ülke Profili › Portekiz

En büyük Stadyumlar

Estadio da Luz Resmi
Görüntü Raporla
Görüntü Raporla
Stadyum İsmiEstadio da Luz
Kapasite65,647
Estádio do Dragão Resmi
Görüntü Raporla
Görüntü Raporla
Stadyum İsmiEstádio do Dragão
Kapasite50,948
Estádio José Alvalade Resmi
Görüntü Raporla
Görüntü Raporla
Stadyum İsmiEstádio José Alvalade
Kapasite50,095
Estádio Nacional Resmi
Görüntü Raporla
Görüntü Raporla
Stadyum İsmiEstádio Nacional
Kapasite37,593

Uluslararası Takım Bilgileri

Portekiz
Kuruluş1914
StadyumEstadio da Luz (65,647)
KonumLisbon
MenajerFernando Santos

Tüm Kupası Yarışmaları

Picture of Taça da Liga
İsimTaça da Liga
Kuruluş2007
Picture of Taça de Portugal
İsimTaça de Portugal
Kuruluş1938
Picture of Supertaça Candido de Oliveira
İsimSupertaça Candido de Oliveira
Kuruluş1978

Uluslararası Bölgesi

Tüm Ligler

Boavista FCBoavista FC
CD FeirenseCD Feirense
CD NacionalCD Nacional
CD Santa ClaraCD Santa Clara
CD TondelaCD Tondela
CF BelenensesCF Belenenses
CS MaritimoCS Maritimo
Desportivo das AvesDesportivo das Aves
FC PortoFC Porto
GD ChavesGD Chaves
Moreirense FCMoreirense FC
Portimonense SCPortimonense SC
Rio AveRio Ave
SL BenficaSL Benfica
Sporting CPSporting CP
Sporting de BragaSporting de Braga
Vitória de GuimarãesVitória de Guimarães
Vitória de SetúbalVitória de Setúbal
Académica de CoimbraAcadémica de Coimbra
Académico de ViseuAcadémico de Viseu
CD MafraCD Mafra
Cova da PiedadeCova da Piedade
FC AroucaFC Arouca
FC FamalicãoFC Famalicão
FC PenafielFC Penafiel
FC Porto BFC Porto B
GD Estoril PraiaGD Estoril Praia
Leixões SCLeixões SC
Paços de FerreiraPaços de Ferreira
SC FarenseSC Farense
SL Benfica BSL Benfica B
Sporting CovilhãSporting Covilhã
Sporting de Braga BSporting de Braga B
UD OliveirenseUD Oliveirense
Varzim SCVarzim SC
Vitória de Guimarães BVitória de Guimarães B
AC AlcanenenseAC Alcanenense
AD SanjoanenseAD Sanjoanense
Amarante FCAmarante FC
Benfica Castelo BrancoBenfica Castelo Branco
CD CinfãesCD Cinfães
CD EstarrejaCD Estarreja
CD SobradoCD Sobrado
Fabril do BarreiroFabril do Barreiro
FC CesarenseFC Cesarense
FC TirsenseFC Tirsense
GD GafanhaGD Gafanha
Gondomar SCGondomar SC
Lusitânia LourosaLusitânia Lourosa
Lusitano FCVLusitano FCV
Moura ACMoura AC
Naval 1º de MaioNaval 1º de Maio
Pedras RubrasPedras Rubras
SC CoimbrõesSC Coimbrões
SC PombalSC Pombal
SC PraienseSC Praiense
SC SalgueirosSC Salgueiros
SC São João de VerSC São João de Ver
SCU TorreenseSCU Torreense
Sertanense FCSertanense FC
SG SacavenenseSG Sacavenense
SU 1° de DezembroSU 1° de Dezembro
SU SintrenseSU Sintrense
UD SousenseUD Sousense
União de MontemorUnião de Montemor
Vitória de SernacheVitória de Sernache
Aliança de GandraAliança de Gandra
Atlético ReguengosAtlético Reguengos
Canelas 2010Canelas 2010
CD FátimaCD Fátima
CD PinhalnovenseCD Pinhalnovense
CD TrofenseCD Trofense
CF CaniçalCF Caniçal
FC Felgueiras 1932FC Felgueiras 1932
GD RibeirãoGD Ribeirão
Louletano DCLouletano DC
Mondinense FCMondinense FC
São MartinhoSão Martinho
SC Vila RealSC Vila Real
União da MadeiraUnião da Madeira
União de LeiriaUnião de Leiria
União TorcatenseUnião Torcatense
AD CamachaAD Camacha
AD LimianosAD Limianos
AD OliveirenseAD Oliveirense
Caldas SCCaldas SC
CD OperárioCD Operário
CDC MontalegreCDC Montalegre
CS Marítimo BCS Marítimo B
GD BragançaGD Bragança
GD TourizenseGD Tourizense
Gil Vicente FCGil Vicente FC
Juventude de Pedras SalgadasJuventude de Pedras Salgadas
Merelinense FCMerelinense FC
Minas de ArgozeloMinas de Argozelo
Neves FCNeves FC
Santa Maria FCSanta Maria FC
SC MirandelaSC Mirandela
SC ValencianoSC Valenciano
SC VianenseSC Vianense
Vieira SCVieira SC
Vilaverdense FCVilaverdense FC
Real Sport ClubeReal Sport Clube
AD FafeAD Fafe
AD NinenseAD Ninense
AD NogueirenseAD Nogueirense
Águias do MoradalÁguias do Moradal
AlvercaAlverca
Anadia FCAnadia FC
Atlético CPAtlético CP
Atlético MalveiraAtlético Malveira
Casa Pia ACCasa Pia AC
CD CarapinheirenseCD Carapinheirense
CDR QuarteirenseCDR Quarteirense
Eléctrico FCEléctrico FC
Estrela da AmadoraEstrela da Amadora
FC BarreirenseFC Barreirense
FC CastrenseFC Castrense
FC PampilhosaFC Pampilhosa
FC VizelaFC Vizela
GD LagoaGD Lagoa
GS LouresGS Loures
MaiaMaia
MarcoMarco
Oliveira do HospitalOliveira do Hospital
Oriental de LisboaOriental de Lisboa
OvarenseOvarense
SC Beira-MarSC Beira-Mar
SC EspinhoSC Espinho
SC FreamundeSC Freamunde
SC IdealSC Ideal
SC OlhanenseSC Olhanense
Sporting CP BSporting CP B
SR AlmancilenseSR Almancilense
UD VilafranquenseUD Vilafranquense